Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Nowy dealer marki Horsch w Polsce Północno-Zachodniej

Dodano: 22.01.2024
Horsch Focus 3TD

Horsch Polska informuje, że od stycznia 2024 r. nowym dealerem tej marki, na obszarze woj. zachodnio-pomorskiego oraz części woj. pomorskiego jest firma MIHG Polska. Na pozostałej części woj. pomorskiego obsługą klientów zajmie się firma Agro Kompani. Tereny te obsługiwała wcześniej firma Ulenberg.

Firmy MIHG Polska oraz Agro Kompani przejmują zadania sprzedażowe, marketingowe oraz serwisowe dla wszystkich maszyn Horsch oraz Horsch Leeb na wyżej wymienionym terenie – czytamy w komunikacie prasowym.

Sieć dealerska znanego niemieckiego producenta liczy teraz w Polsce 10 firm. Wraz z ich oddziałami to łącznie 35 punktów handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. – Taka struktura umożliwia zoptymalizowanie kontaktu z Klientem, zarówno pod względem doradztwa w zakupie, promocji i prezentacji polowych, jak też w zakresie serwisowania i zaopatrzenia w części zamienne – Krzysztof Abramowski, dyrektor zarządzający Horsch Polska.

35 – 

tyle punktów handlowych ma w sumie w styczniu 2024 r. dziesięciu dealaerów Horsch Polska.

– Firmie Ulenberg dziękujemy za lata owocnej współpracy i sukcesy w promocji marki Horsch – dodaje Krzysztof Abramowski.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej?