Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Nowy dealer marki Horsch w Polsce Północno-Zachodniej

Dodano: 22.01.2024
Horsch Focus 3TD

Horsch Polska informuje, że od stycznia 2024 r. nowym dealerem tej marki, na obszarze woj. zachodnio-pomorskiego oraz części woj. pomorskiego jest firma MIHG Polska. Na pozostałej części woj. pomorskiego obsługą klientów zajmie się firma Agro Kompani. Tereny te obsługiwała wcześniej firma Ulenberg.

Firmy MIHG Polska oraz Agro Kompani przejmują zadania sprzedażowe, marketingowe oraz serwisowe dla wszystkich maszyn Horsch oraz Horsch Leeb na wyżej wymienionym terenie – czytamy w komunikacie prasowym.

Sieć dealerska znanego niemieckiego producenta liczy teraz w Polsce 10 firm. Wraz z ich oddziałami to łącznie 35 punktów handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. – Taka struktura umożliwia zoptymalizowanie kontaktu z Klientem, zarówno pod względem doradztwa w zakupie, promocji i prezentacji polowych, jak też w zakresie serwisowania i zaopatrzenia w części zamienne – Krzysztof Abramowski, dyrektor zarządzający Horsch Polska.

35 – 

tyle punktów handlowych ma w sumie w styczniu 2024 r. dziesięciu dealaerów Horsch Polska.

– Firmie Ulenberg dziękujemy za lata owocnej współpracy i sukcesy w promocji marki Horsch – dodaje Krzysztof Abramowski.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Mzuri Pro-Til 4Tx – zobacz jak pracuje Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Kultywator Pöttinger Terria 5040. Zobacz jak pracuje Valtra T175e Mint Green okiem kobiety, czyli nietypowe spojrzenie na ciągnik w teście długodystansowym Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+