Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Regulamin

Wydawcą serwisu internetowego traktor24.pl jest firma Technika Rolnicza Online.

Adres:

Technika Rolnicza Online

ul. Fordońska 246/806, 85-766 Bydgoszcz

Korzystanie z serwisu traktor24.pl jest bezpłatne.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie traktor24.pl podlegają ochronie prawnej i nie mogą być powielane ani zmieniane bez wcześniejszej pisemnej zgody firmy Technika Rolnicza Online, zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zasady udzielenia licencji na przedruk:

  1. Osoby fizyczne i podmioty prawne zainteresowane przedrukiem wybranego tekstu będącego własnością serwisu traktor24.pl składają zamówienia u Wydawcy (w firmie Technika Rolnicza Online).
  2. Zamówienie musi zawierać dokładną informację o formie, miejscu rozpowszechniania i skali planowanego przedruku. Na tej podstawie indywidualnie określana jest kwota opłaty licencyjnej.
  3. Po uiszczeniu opłaty licencyjnej, dotyczący jej tekst przekazany zostanie w terminie 5 dni roboczych (w formie elektronicznej).
  4. Nabycie licencji nie oznacza nabycia autorskich praw majątkowych do tekstu.
  5. Licencjobiorcy nie przysługuje prawo do udostępniania tekstu osobom trzecim do dalszej publikacji lub wykorzystania w jakiegokolwiek innej formie.
  6. Tekst opublikowany na podstawie nabytej licencji powinien być opatrzony nazwą traktor24.pl, datą oryginalnej publikacji oraz aktywnym linkiem do tekstu źródłowego w serwisie.
  7. Uiszczenie opłaty licencyjnej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Firma Technika Rolnicza Online dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w serwisie traktor24.pl były zgodne z prawdą. Wydawca nie może jednak w pełni zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich wykorzystania.

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej? Tego sierpniowego dnia w Kombinacie Rolnym Kietrz dużo się działo Zbiór buraków kombajnem Holmer Terra Dos T3 Zbiór słonecznika z przystawką Geringhoff SunLite Horizon 30 Fendt wynajęty do ciężkiej pracy na 450 godzin Amazone Cobra skutecznie zrywa ścierniska Test zużycia paliwa podczas orki