Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Regulamin

Wydawcą serwisu internetowego traktor24.pl jest firma Technika Rolnicza Online.

Adres:

Technika Rolnicza Online

ul. Fordońska 246/806, 85-766 Bydgoszcz

Korzystanie z serwisu traktor24.pl jest bezpłatne.

Wszystkie treści zamieszczone w serwisie traktor24.pl podlegają ochronie prawnej i nie mogą być powielane ani zmieniane bez wcześniejszej pisemnej zgody firmy Technika Rolnicza Online, zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Zasady udzielenia licencji na przedruk:

  1. Osoby fizyczne i podmioty prawne zainteresowane przedrukiem wybranego tekstu będącego własnością serwisu traktor24.pl składają zamówienia u Wydawcy (w firmie Technika Rolnicza Online).
  2. Zamówienie musi zawierać dokładną informację o formie, miejscu rozpowszechniania i skali planowanego przedruku. Na tej podstawie indywidualnie określana jest kwota opłaty licencyjnej.
  3. Po uiszczeniu opłaty licencyjnej, dotyczący jej tekst przekazany zostanie w terminie 5 dni roboczych (w formie elektronicznej).
  4. Nabycie licencji nie oznacza nabycia autorskich praw majątkowych do tekstu.
  5. Licencjobiorcy nie przysługuje prawo do udostępniania tekstu osobom trzecim do dalszej publikacji lub wykorzystania w jakiegokolwiek innej formie.
  6. Tekst opublikowany na podstawie nabytej licencji powinien być opatrzony nazwą traktor24.pl, datą oryginalnej publikacji oraz aktywnym linkiem do tekstu źródłowego w serwisie.
  7. Uiszczenie opłaty licencyjnej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Firma Technika Rolnicza Online dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczone w serwisie traktor24.pl były zgodne z prawdą. Wydawca nie może jednak w pełni zagwarantować ich poprawności i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku ich wykorzystania.

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy