Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Rolmax w Białce otworzył zmodernizowany punkt dealerski New Holland

Dodano: 09.07.2024
Otwarcie oddziału New Holland w Białce fot. mat. prasowe
Punkt dealerski firmy Rolmax w Białce doczekał się modernizacji fot. mat. prasowe

Choć punkt dealerski marki New Holland prowadzony przez firmę Rolmax w Białce w woj, lubelskim funkcjonuje już od kilku lat, to obecnie został jeszcze lepiej przystosowany do zapewnienia rolnikom profesjonalnej obsługi.

Nowo otwarty budynek firmy Rolmax w Białce został wyposażony w pomieszczenia dedykowane dla działu handlowego, działu części oraz magazynu. Dodatkowo do użytku oddano przestronną halę serwisową, która umożliwia efektywną koordynację napraw z centralą w Świdniku.

Koszty i dochody rolnika. Skłonność do inwestycji w odwrocie

Utarło się stwierdzenie, że rolnicy z narzekania uczynili już swój znak rozpoznawczy. Jestem jednak ciekawy, czy jakikolwiek pracownik etatowy byłby zadowolony, gdyby jego dzisiejsza comiesięczna wypłata powróciła do poziomu sprzed 12 lat? Naturalnie przy utrzymaniu się pozostałych kosztów życia na dzisiejszym poziomie. Może zatem narzekanie rolników nie jest bezpodstawne? Sprawdźmy zatem aktualne koszty i dochody rolnika.
Czytaj dalej

Uroczyste otwarcie oddziału Rolmax w Białce

Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od oficjalnego poświęcenia oddziału. Następnie odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi przez Łukasza Chęcińskiego, menedżera biznesu New Holland w Polsce, wspólnie z właścicielami i przedstawicielami Rolmax oraz CNH Industrial Polska.

Ponad 300 gości 

wzięło udział w oficjalnym otwarciu punktu dealerskiego marki New Holland w Białce.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 300 gości, którzy mieli okazję zobaczyć m.in. imponującą ekspozycję maszyn rolniczych marki New Holland. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także oferta dnia, obejmująca zestawy 2 w cenie 1, takie jak: ciągnik T6.145 z pługiem New Holland, T5.110 z kosiarką, ciągnik Boomer 35 z kosiarką oraz prasa z paletą siatki. Szczególną uwagę zwrócił również model T7.215S w kolorze czarnym, który przyciągał wzrok zarówno rolników, jak i innych entuzjastów maszyn rolniczych.

Pozostałe atrakcje

Dodatkowymi atrakcjami były konkursy z nagrodami dla dorosłych, takie jak cofanie przyczepą, slalom Boomerem 35 oraz trzymanie rolki siatki Tama na czas. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz zabaw prowadzonych przez animatorki.

Całe spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku, a dla wszystkich gości przez cały dzień zapewniony został catering. Słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że wydarzenie było niezwykle udane i cieszyło się dużym uznaniem gości.

Nowo otwarty punkt znajduje się w miejscowości Białka, w województwie lubelskim, w powiecie radzyńskim, przy ulicy Białka 50C.

W uroczystym otwarciu oddziału w Białce wzięło udział ok. 300 osób fot. mat. prasowe
W uroczystym otwarciu oddziału w Białce wzięło udział ok. 300 osób fot. mat. prasowe
Szczególną uwagę zwracał również zaprezentowany ciągnik New Holland T7.215S w kolorze czarnym fot. mat. prasowe
Szczególną uwagę zwracał również zaprezentowany ciągnik New Holland T7.215S w kolorze czarnym fot. mat. prasowe
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Mzuri Pro-Til 4Tx – zobacz jak pracuje Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Pielnik międzyrzędowy APV. Zobacz jak pracuje Kultywator Pöttinger Terria 5040. Zobacz jak pracuje Valtra T175e Mint Green okiem kobiety, czyli nietypowe spojrzenie na ciągnik w teście długodystansowym Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000