Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Mandam z opcjonalną, 5-letnią gwarancją na swoje maszyny

Dodano: 05.03.2024

Gliwicki producent maszyn rolniczych, firma Mandam, wprowadza do swojej oferty nowy produkt o nazwie „5 za 5”. Co to oznacza w praktyce dla klientów?

5-letnia gwarancja w kontekście maszyny rolniczej z pewnością brzmi interesująco. Jakie są zatem szczegóły tej oferty? No i najważniejsze, ile to kosztuje?

Claas Arion 450 po przepracowaniu 1700 godzin. Więcej ma zalet, czy wad?

Jak sprawuje się Claas Arion 450 kupiony przez rolnika 2,5 roku temu? W tym czasie ciągnik zdecydowanie się nie obijał. Jak właściciel ocenia swój traktor po przepracowaniu 1700 godzin?
Czytaj dalej

Nowa maszyna Mandamu z 5-letnią gwarancją

Program „5 za 5” to nic innego, jak zaoferowanie klientom dodatkowego przedłużenia gwarancji na konstrukcję stalową maszyn. Objęte nią mogą zostać wszelkie pęknięcia, czy odkształcenia plastyczne powstałe podczas prawidłowego użytkowania maszyny.

5 lat 

– tyle maksymalnie może wynieść gwarancja na konstrukcję stalową maszyn Mandam.

Gwarancja jednocześnie nie obejmuje swoją ochroną elementów roboczych, hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych, a także powłoki lakierniczej.

Jak działa wydłużona gwarancja?

Jak wynika z informacji przekazanych przez gliwickiego producenta, schemat działania programu „5 za 5” jest bardzo prosty.

Mandam naklejka fot. mat. prasowe
Za opłatę w wysokości 5 proc. wartości wersji podstawowej maszyny Mandam oferuje 5-letnią gwarancję na konstrukcję stalową w swoich maszynach fot. mat. prasowe

– Klient decydujący się na wykupienie przedłużonej gwarancji na maszynę obciążany jest kosztem 5 proc. wartości wersji podstawowej maszyny. W ten sposób za 5 proc. dopłaty otrzymuje on przedłużoną do 5 lat gwarancję na ramę maszyny – wyjaśnia Józef Seidel, członek zarządu firmy Mandam.

Istotne zatem wydaje się pytanie, kiedy taka gwarancja może zostać wykupiona. Otóż okazuje się, że należy ją wykupić najpóźniej w momencie odbioru maszyny u dystrybutora.

Krok w dobrą stronę

Uważamy, iż jakakolwiek rozbudowa oferty w zakresie przedłużonej gwarancji na maszyny rolnicze to słuszny kierunek. Nierzadko bowiem słyszymy o różnych awariach, które występują tuż po zakończeniu standardowej, rocznej gwarancji oferowanej przez przeważającą większość producentów maszyn.

Czy program spotka się z dużym zainteresowaniem rolników? Z pewnością za jakiś czas zapytamy o to firmę Mandam.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem