Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Ciągnik Case IH Vestrum 120 na licytacji WOŚP

Dodano: 23.01.2024
Case IH Vestrum 120
Ciągnik Case IH Vestrum 120 trafił na licytację w ramach 32. finału WOŚP fot. mat. prasowe

Marka Case IH gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 32. finału akcji. Co konkretnie można wylicytować?

Nie lada gratkę dla miłośników rolnictwa przygotowała w ramach 32. finału WOŚP firma Case IH. Zwycięzca tej licytacji będzie mógł przez 3 dni pracować ciągnikiem Vestrum 120. Jaka jest aktualna kwota licytacji?

Rolnictwo 4.0 w leciwym ciągniku i maszynie. Tak, to możliwe

Na ogół myśląc o bardzo precyzyjnych, oszczędnych i nowoczesnych maszynach wpisujących się w realia rolnictwa precyzyjnego do głowy przychodzi nam jedynie nowy i drogi sprzęt. A gdyby tak stare, używane maszyny dało się unowocześnić w ramach rolnictwa 4.0 i dać im drugie życie. Tak, to możliwe.
Czytaj dalej

Ciągnik Case IH Vestrum 120 trafia na licytację

Marka Case IH zaprasza rolników i pasjonatów rolnictwa do udziału w licytacji trzech dni pracy ciągnikiem o mocy 120 KM. Jednym z modeli do wyboru jest najnowszy Vestrum 120 ActiveDrive 8.

Osobie, która wygra licytację, firma przekaże wybrany model ciągnika na trzy dni, do wykorzystania w dowolnych pracach w sezonie 2024. Aukcja odbędzie się online. Jest to zatem ciekawa okazja, by osobiście doświadczyć mocy, efektywności i wydajności maszyny rolniczej dedykowanej wszystkim tym, którzy szczególnie cenią sobie komfort i wydajność pracy, a przy okazji wesprzeć inicjatywę WOŚP.

31 stycznia 2024 r. o godzinie 13:00 

– dokładnie wtedy zakończy się licytacja ciągnika Case IH Vestrum 120 w ramach 32. finału akcji WOŚP.

Case IH Vestrum_02
Osoba, która wygra licytację, będzie mogła przez 3 dni przetestować ciągnik Case IH Vestrum 120 w swoim gospodarstwie fot. mat. prasowe

Aktualna kwota licytacji na osiem dni przed jej ukończeniem wynosi 1575 zł.

Case IH Vestrum 120 ActiveDrive 8

Wystawiony na licytacji ciągnik napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 4,5 l generującym 130 KM mocy maksymalnej oraz 610 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Za przeniesienie napędu odpowiada w tym przypadku przekładnia ActiveDrive 8.

Operator ciągnika będzie miał do swojej dyspozycji tylny podnośnik o udźwigu 5,5 t, WOM z trzema prędkościami roboczymi, pompę hydrauliczną o zmiennym wydatku, czy elektroniczne sterowanie tylnymi zaworami hydraulicznymi.

Case IH_WOSP 2024 COVER
Licytacja ciągnika Case IH Vestrum 120 kończy się 31 stycznia o godzinie 13:00 fot. mat. prasowe

W zakresie komfortu traktor oferuje m.in. nowoczesną kabinę bez tradycyjnej deski rozdzielczej, czy dobrze znany podłokietnik Multicontroller, pozwalający na intuicyjną obsługę najważniejszych funkcji ciągnika.

Dochód z 32. edycji WOŚP zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Ponadto 100 proc. zebranych środków w ramach aukcji Case IH trafi bezpośrednio do Fundacji, wspierając działania na rzecz zdrowia dzieci i młodzieży.

Aukcja znajduje się pod tym linkiem.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Mzuri Pro-Til 4Tx – zobacz jak pracuje Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Pielnik międzyrzędowy APV. Zobacz jak pracuje Kultywator Pöttinger Terria 5040. Zobacz jak pracuje Valtra T175e Mint Green okiem kobiety, czyli nietypowe spojrzenie na ciągnik w teście długodystansowym Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000