Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Ciągnik Case IH Vestrum 120 na licytacji WOŚP

Dodano: 23.01.2024
Case IH Vestrum 120
Ciągnik Case IH Vestrum 120 trafił na licytację w ramach 32. finału WOŚP fot. mat. prasowe

Marka Case IH gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas 32. finału akcji. Co konkretnie można wylicytować?

Nie lada gratkę dla miłośników rolnictwa przygotowała w ramach 32. finału WOŚP firma Case IH. Zwycięzca tej licytacji będzie mógł przez 3 dni pracować ciągnikiem Vestrum 120. Jaka jest aktualna kwota licytacji?

Rolnictwo 4.0 w leciwym ciągniku i maszynie. Tak, to możliwe

Na ogół myśląc o bardzo precyzyjnych, oszczędnych i nowoczesnych maszynach wpisujących się w realia rolnictwa precyzyjnego do głowy przychodzi nam jedynie nowy i drogi sprzęt. A gdyby tak stare, używane maszyny dało się unowocześnić w ramach rolnictwa 4.0 i dać im drugie życie. Tak, to możliwe.
Czytaj dalej

Ciągnik Case IH Vestrum 120 trafia na licytację

Marka Case IH zaprasza rolników i pasjonatów rolnictwa do udziału w licytacji trzech dni pracy ciągnikiem o mocy 120 KM. Jednym z modeli do wyboru jest najnowszy Vestrum 120 ActiveDrive 8.

Osobie, która wygra licytację, firma przekaże wybrany model ciągnika na trzy dni, do wykorzystania w dowolnych pracach w sezonie 2024. Aukcja odbędzie się online. Jest to zatem ciekawa okazja, by osobiście doświadczyć mocy, efektywności i wydajności maszyny rolniczej dedykowanej wszystkim tym, którzy szczególnie cenią sobie komfort i wydajność pracy, a przy okazji wesprzeć inicjatywę WOŚP.

31 stycznia 2024 r. o godzinie 13:00 

– dokładnie wtedy zakończy się licytacja ciągnika Case IH Vestrum 120 w ramach 32. finału akcji WOŚP.

Case IH Vestrum_02
Osoba, która wygra licytację, będzie mogła przez 3 dni przetestować ciągnik Case IH Vestrum 120 w swoim gospodarstwie fot. mat. prasowe

Aktualna kwota licytacji na osiem dni przed jej ukończeniem wynosi 1575 zł.

Case IH Vestrum 120 ActiveDrive 8

Wystawiony na licytacji ciągnik napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 4,5 l generującym 130 KM mocy maksymalnej oraz 610 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Za przeniesienie napędu odpowiada w tym przypadku przekładnia ActiveDrive 8.

Operator ciągnika będzie miał do swojej dyspozycji tylny podnośnik o udźwigu 5,5 t, WOM z trzema prędkościami roboczymi, pompę hydrauliczną o zmiennym wydatku, czy elektroniczne sterowanie tylnymi zaworami hydraulicznymi.

Case IH_WOSP 2024 COVER
Licytacja ciągnika Case IH Vestrum 120 kończy się 31 stycznia o godzinie 13:00 fot. mat. prasowe

W zakresie komfortu traktor oferuje m.in. nowoczesną kabinę bez tradycyjnej deski rozdzielczej, czy dobrze znany podłokietnik Multicontroller, pozwalający na intuicyjną obsługę najważniejszych funkcji ciągnika.

Dochód z 32. edycji WOŚP zostanie przeznaczony na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Ponadto 100 proc. zebranych środków w ramach aukcji Case IH trafi bezpośrednio do Fundacji, wspierając działania na rzecz zdrowia dzieci i młodzieży.

Aukcja znajduje się pod tym linkiem.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej?