Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

W Brzozie k. Bydgoszczy kupisz Amazone i Steyr. Amatech ma tam oddział

Dodano: 18.01.2024
Amatech Brzoza (373)_resized
Uroczystego otwarcia oddziału firmy Amatech mieszczącego się w Brozie k. Bydgoszczy dokonali Beata i Jarosław Poznańscy fot. mat. prasowe

Dosłownie obok centrali firmy Raitech mieszczącej się w Brzozie k. Bydgoszczy działa już oddział firmy Amatech Jarosław Poznański. Punkt ten dedykowany jest sprzedaży ciągników Steyr i maszyn Amazone. Tak jak w siedzibie firmy w Czarlinie k. Tczewa, można tam również kupić maszyny takich marek jak m.in.: Krone i Manitou.

Uroczyste otwarcie oddziału firmy Amatech Jarosław Poznański w Brzozie k. Bydgoszczy odbyło się 17 stycznia 2024 r. Przybyli rolnicy mogli zapoznać się z ciągnikami marki Steyr oraz maszynami Amazone i pielnikiem Schmotzer, czyli marki przejętej przez Amazone.

Najmniejszy JOSKIN Ferti-Space2. Szeroka skrzynia, jedna oś i ładowność 14 ton

Rozrzutnik obornika JOSKIN Ferti-Space2 FS5511/15U z szeroką skrzynią ładunkową skierowany jest do mniejszych gospodarstw. Ma ładowność 14 ton i został najmniejszą maszyną serii. Do tej pory miejsce to zajmował model o identycznej ładowności, ale dwuosiowy. Co to oznacza? Maszyna jednoosiowa jest tańsza.
Czytaj dalej

Z Agromixu do Amatechu

W 2008 r. Jarosław Poznański po zakończeniu pracy jako przedstawiciel handlowy w firmie Agromix otworzył firmę Amatech. Początkowo w Czarlinie k. Tczewa za biuro służył wynajęty kontener. W roku 2012 był to już budynek z prawdziwego zdarzenia, obok którego powstała hala serwisowa. W roku 2024 nastąpi rozbudowa tego obiektu i powstanie nowoczesny obiekt z dużą powierzchnią przeszkloną. To konieczność, bo Amatech się rozwija i brakuje miejsca na magazyn części, do prowadzenia szkoleń oraz spotkań z grupami klientów.

Jarosław Poznański po odejściu z Agromixu w sposób naturalny rozpoczął sprzedaż maszyn Amazone i Krone. Prowadzi je do dzisiaj, ale dopiero od stycznia 2024 r. jest oficjalnym partnerem handlowym firmy Amazone. Wcześniej maszyny tego producenta sprzedawał na zasadzie subdealerstwa.

W roku 2013 do oferty firmy z Czarlina dołączyły ładowarki teleskopowe Manitou. Można było je nie tylko kupić, ale również wynająć, co nie zmieniło się do dzisiaj. W 2016 r. podpisana została umowa z Kubotą na sprzedaż ciągników do 60 KM wykorzystywanych głównie przez przedsiębiorstwa komunalne. W tym przypadku na przestrzeni lat również nic się nie zmieniło.

01.01.2024 r. – 

od tej daty firma Amatech Jarosław Poznański jest oficjalnym partnerem handlowym renomowanego niemieckiego producenta sprzętu rolniczego – firmy Amazone.

Rok 2020 można uznać za przełomowy dla firmy Amatech Jarosław Poznański, bo została dealerem ciągników austriackiej marki Steyr. To właśnie tym traktorom i maszynom Amazone dedykowany jest oddział w Brzozie k. Bydgoszczy.

Północny środek Polski

Amatech działa na terenie całego województwa pomorskiego i licząc od niego w części warmińsko-mazurskiego do okolic Olsztyna oraz części kujawsko-pomorskiego do powiatów inowrocławskiego oraz mogileńskiego włącznie. Pełen spis powiatów tutaj.

Jarosław Poznański zdaje sobie sprawę ze znaczenia obsługi posprzedażowej oferowanego przez niego sprzętu rolniczego. Dlatego jak podkreśla, mocno stawia na serwis i inwestuje w ten dział firmy. Amatech dysponuje profesjonalnie wyposażonymi autami serwisowymi i wykwalifikowanymi mechanikami przechodzącymi regularne szkolenia. Sprzedaż części zamiennych prowadzona jest w Czarlinie oraz w Brzozie. Ponadto można je zamawiać w firmowym sklepie internetowym.

– Nasza firma na rynku obecna jest od niespełna piętnastu lat. Ten czas wystarczył nam do zawarcia współpracy z wieloma uznanymi na całym świecie producentami części zamiennych do maszyn rolniczych, budowlanych i nie tylko. Dziś w ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć różnorodną ofertę części takich marek jak: Amazone, JCB, Kemper, Krone, Manitou, Gehl, Muthing, Tecnoma, Trioliet, Pichon, Walterscheid, Bondioli&Pavesi równolegle w ofercie mamy dostępną całą ofertę z firmy Granit i Kramp – wymienia Jarosław Poznański.

Amatech Brzoza (693)-Poprawione-Szum_resized
Oddział firmy Amatech Jarosław Poznański w Brzozie k. Bydgoszczy dedykowany jest sprzedaży maszyn Amazone fot. mat. prasowe
Oddział firmy Amatech Jarosław Poznański w Brzozie k. Bydgoszczy dedykowany jest sprzedaży ciągników Steyr © TRAKTOR24.pl
Oddział firmy Amatech Jarosław Poznański w Brzozie k. Bydgoszczy dedykowany jest sprzedaży ciągników Steyr © TRAKTOR24.pl
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Mzuri Pro-Til 4Tx – zobacz jak pracuje Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Pielnik międzyrzędowy APV. Zobacz jak pracuje Kultywator Pöttinger Terria 5040. Zobacz jak pracuje Valtra T175e Mint Green okiem kobiety, czyli nietypowe spojrzenie na ciągnik w teście długodystansowym Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000