Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Najlepsza przekładnia glebowa jaką stworzono

Dodano: 24.04.2023

Nie od dzisiaj wiadomo, że gąsienice oferują najefektywniejszy sposób wykorzystania mocy podczas pracy polowej ciągnika. Można powiedzieć, że na styku z glebą tworzą najlepszą przekładnię glebową jaką do tej pory stworzono. Właśnie takie są traktory John Deere serii 9RX.

Dostępne są 4 modele ciągników John Deere serii 9RX o mocach maksymalnych wynoszących od 490 do 690 KM. To traktory wykorzystujące zamiast opon wielkie cztery pasy gąsienicowe o maksymalnej szerokości 91,4 cm. To one tworzą najlepszą przekładnię jaką do tej pory stworzono.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy