Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Bilety na Agro Show 2023 – od 15 do 25 zł

Dodano: 16.09.2023
Do Bednar wybiera się prawdopodobnie każdy miłośnik techniki rolniczej. Nic dziwnego, bo to już kultowe targi tej branży © PIGMiUR
Do Bednar wybiera się prawdopodobnie każdy miłośnik techniki rolniczej. Nic dziwnego, bo to już kultowe targi tej branży © PIGMiUR

Kultowa wystawa techniki rolniczej, czyli targi Agro Show, odbędą się w 2023 roku od 22 do 24 września. Miejsce od lat to samo – lotnisko w Bednarach k. Pobiedzisk w woj. wielkopolskim. Parkingi są bezpłatne, ale wejście na wystawę jest płatne. Bilety warto kupić wcześniej przez Internet, bo jest taniej i nie trzeba będzie stać w kolejce.

– To największe tego typu wydarzenie w Polsce i w tej części Europy oraz największa plenerową wystawa jaka odbywa się na naszym kontynencie – informuje w komunikacie prasowym jej organizator, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych (PIGMiUR). Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show 2023 potrwa tradycyjnie od piątku do niedzieli i czynna będzie dla zwiedzających w godzinach 9-17.

Jeden dzień targów Agritechnica 2023 za darmo dla Polaków

W końcu, po podwójnej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 powracają targi Agritechnica. Odbędą się one od 12 do 18 listopada 2023 r., tradycyjnie w niemieckim Hanowerze. Organizator tego święta techniki rolniczej zapowiedział już, że 14 listopada wstęp na wystawę dla Polaków i Francuzów będzie bezpłatny.
Czytaj dalej

Kilkuset wystawców

Do Bednar wybiera się prawdopodobnie każdy miłośnik techniki rolniczej. Nic dziwnego, bo można tam przeprowadzić swoisty przegląd branży. Ponadto to niepowtarzalna okazja do rozmów ze specjalistami z firm maszynowych. Tegoroczna wystawa odbędzie się w czasie spadku sprzedaży sprzętu rolniczego. Będzie to więc okazja do rozmów rolników z producentami i dealerami na ten temat.

Na targach zaprezentują się nie tylko firmy branży techniki rolniczej. – Wystawiać się będą również firmy sprzedające środki produkcji, wyposażenia gospodarstw, producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, części zamiennych, a także firmy świadczące usługi dla rolnictwa, przedstawiciele prasy branżowej, banków i instytucji finansowych działających w branży rolnej. Na Agro Show zaprezentują się także wystawcy z zagranicy m.in. z: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji, Ukrainy, Włoch – czytamy w komunikacie prasowym.

Agro Show 2023 – bogaty program

Podczas wystawy odbędą się również pokazy pracy maszyn rolniczych. Wybrano sprzęt zaliczany do działów rolnictwa precyzyjnego oraz pojazdów autonomicznych. Warto zarezerwować swój czas na te wydarzenia, które przeprowadzone zostaną każdego dnia targów w godz. 11-12 i 13-14.

15 lat – 

do tego wieku wstęp na targi Agro Show jest bezpłatny.

– W piątek odbędzie się finał kolejnej edycji konkursu Młody Mechanik na Medal, który organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych i będzie równocześnie eliminacjami do udziału w międzynarodowym konkursie WorldSkills, który odbywać się będzie za rok we Francji. W sobotę o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal – informuje organizator targów.

Agro Show 2023 rozpocznie się w piątek i zakończy w niedzielę. Każdego dnia będzie czynna w godz. 9-17 © PIGMiUR
Agro Show 2023 rozpocznie się w piątek i zakończy w niedzielę. Każdego dnia będzie czynna w godz. 9-17 © PIGMiUR

Bilety

Bilety na Agro Show 2023 można kupić bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Lepiej jednak zrobić to wcześniej przez Internet, a konkretnie poprzez platformę ebilet.pl, gdzie procedura zajmie kilka minut. Polecamy ten sposób zakupu, bo jest najtaniej (nawet z opłatą serwisową eBilet Polska wynoszącą 1,21 zł do każdego biletu) i najszybciej.

Ceny biletów wstępu na targi Agro Show 2023 przy zakupie poprzez system sprzedaży eBilet Polska:

  • 15 zł ulgowy dla młodzieży szkolnej oraz studentów w wieku do 26 lat,
  • 20 zł normalny.

Ceny biletów wstępu na targi Agro Show 2023 przy zakupie w kasach przed wejściem na wystawę:

  • 20 zł ulgowy dla młodzieży szkolnej oraz studentów w wieku do 26 lat,
  • 25 zł normalny.

Organizator przygotował także program dofinansowania przyjazdów grupowych na wystawę Agro Show 2023. Informacje na ten temat będzie można uzyskać na stronie internetowej wystawy.

Plan wystawy Agro Show 2023 dostępny jest tutaj.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem