Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Trelleborg Premium Care wydłuża gwarancję na opony do 8 lat. Rejestracja jest darmowa

Dodano: 13.12.2023
Do programu Premium Care najlepiej zapisać się zaraz po zakupie nowych opon radialnych Trelleborg. Pozwala bowiem przedłużyć gwarancję o 2 lata, czyli w sumie do lat 8 © TRAKTOR24.pl
Do programu Trelleborg Premium Care najlepiej zapisać się zaraz po zakupie nowych opon radialnych tego producenta. Pozwala bowiem przedłużyć gwarancję o 2 lata, czyli w sumie do lat 8 © TRAKTOR24.pl

Opony do ciągników i maszyn rolniczych, zwłaszcza tych o dużych gabarytach sporo kosztują. Dlatego warto przedłużyć na nie gwarancję o 2 lata, korzystać z kursów szkoleniowych i porad ekspertów, aby zwiększyć ich trwałość. Ponadto można dać sobie szansę na zakup kolejnych w ramach promocji. Takie możliwości mają użytkownicy opon Trelleborg w ramach programu Premium Care.

Rolnictwo 4.0 w leciwym ciągniku i maszynie. Tak, to możliwe

Na ogół myśląc o bardzo precyzyjnych, oszczędnych i nowoczesnych maszynach wpisujących się w realia rolnictwa precyzyjnego do głowy przychodzi nam jedynie nowy i drogi sprzęt. A gdyby tak stare, używane maszyny dało się unowocześnić w ramach rolnictwa 4.0 i dać im drugie życie. Tak, to możliwe.
Czytaj dalej

Start programu Premium Care w Europie ogłoszono 13 listopada 2023 r. podczas targów Agritechnica 2023. – Od dzisiaj udostępniamy nowy ekskluzywny program Trelleborg Premium Care, przeznaczony dla rolników i usługodawców rolnych. Jest on dostępny dla zarejestrowanych użytkowników i oferuje szeroką gamę korzyści, w tym przedłużoną gwarancję na opony Trelleborg – podkreślił w Hanowerze Elio Bartoli, prezes EMEA & Global OEM Trelleborg.

Trelleborg dzieli się wiedzą

Naszym zdaniem to ciekawa inicjatywa pozwalająca zdobyć bezcenną wiedzę oponiarską bezpośrednio od profesjonalistów. Nie łudźmy się, że otrzymamy ją od producenta ciągnika czy pracownika dealera, od którego kupujemy traktor. Temat opon zaczyna się tam i kończy najczęściej na etapie ich zamawiania. Później trudno znaleźć doradcę, który rzetelnie podpowie jakie ciśnienia zastosować w danych warunkach. Wymaga to sporego doświadczenia i znajomości realiów praktyki rolniczej. Taką wiedzę mają eksperci producenta opon lub osoby z serwisów z nimi współpracujących. W przypadku marki Trelleborg dostęp do fachowców można uzyskać po rejestracji w programie Premium Care.

 

Zapisywać mogą się użytkownicy opon Trelleborg z datą produkcji od stycznia 2022 r.

–  Nasz najnowszy program świadczy o zaangażowaniu Trelleborga w oferowanie czegoś więcej niż tylko zaawansowanych opon. To nowy poziom wsparcia, związanej z tym wiedzy specjalistycznej i opieki bezpośredniej dla profesjonalistów w branży rolnej. Program Trelleborg Premium Care został przygotowany, aby pomóc rolnikom poprawić wydajności prac i przedłużyć trwałości opon Trelleborg – dodaje Elio Bartoli.

Elio Bartoli, prezes EMEA & Global OEM Trelleborg © TRAKTOR24.pl
Elio Bartoli, prezes EMEA & Global OEM Trelleborg © TRAKTOR24.pl

Gwarancja przedłużona o 2 lata

Do programu Premium Care najlepiej zapisać się zaraz po zakupie nowych opon radialnych Trelleborg. Pozwala bowiem przedłużyć gwarancję o 2 lata, czyli w sumie do lat 8. Dodając do tego dostęp do wspomnianych porad ekspertów, materiałów szkoleniowych i zapowiedzi najnowszych osiągnięć technologicznych, naszym zdaniem błędem jest pominięcie członkostwa w tym programie. Zapisywać mogą się użytkownicy opon Trelleborg z datą produkcji od stycznia 2022 r. Podczas rejestracji potrzebna będzie zeskanowana faktura VAT, którą trzeba załączyć.

Dołączenie do Trelleborg Premium Care jest proste. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Program jest aktualnie dostępny w wybranych krajach Europy, w tym w Polsce.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT