Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Zmiany w zarządzie Claas

Dodano: 13.07.2023
Claas_Thomas Spiering
Thomas Spiering © Claas

Od października 2023 r. Zarząd Grupy Claas wzmocni Thomas Spiering, który dla niemieckiego koncernu pracuje od 22 lat. Zakres jego obowiązków będzie obejmował samojezdne maszyny żniwne.

– Cieszymy się, że dla tego ważnego zadania w Zarządzie udało nam się pozyskać doświadczonego menedżera, jakim jest Thomas Spiering. Zna on koncern Claas jak mało kto, a dzięki różnym stanowiskom, jakie zajmował w kraju i za granicą, jest idealnie przygotowany do nowej roli kierowniczej. Dziękujemy mu za dotychczasową świetną pracę i życzymy dobrego startu i wielu sukcesów na nowym stanowisku – mówi Cathrina Claas-Mühlhäuser, przewodnicząca Rady Nadzorczej Grupy Claas.

Polboto Agrihandler nową siłą dealerską w południowo-zachodniej Polsce

Od czerwca 2023 r. na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego działa nowy silny dealer sprzętu rolniczego. To Polboto Agrihandler powstały po zakupie przez spółkę Agrihandler firmy Polboto-Agri.
Czytaj dalej

Szef regionu Europy Środkowej

Thomas Spiering ukończył studia na kierunku ekonomika przedsiębiorstw. W czerwcu 2015 roku na pięć lat objął stanowisko dyrektora finansowego Claas UK w Saxham w Wielkiej Brytanii. Natomiast od 2017 r. był dyrektorem finansowym Claas France i odpowiadał za region Europy Zachodniej w jednostce biznesowej Sales and Service. Od lipca 2020 r. jako Senior Vice President kieruje regionem Europy Środkowej.

Zarząd Claas

Od 1 października 2023 r. Zarząd Claas będzie składał się z pięciu członków:

  • dyrektora generalnego Jana-Hendrika Mohra,
  • dyrektora finansowego Hennera Böttchera,
  • dr Martina von Hoyningen-Huenea (dział ciągników i dział zbioru pasz, dział technologii i systemów),
  • Christian Radons (dział sprzedaży i serwisu),
  • Thomasa Spieringa (dział samojezdnych maszyn żniwnych).
Claas_Lexion 6900
Szefem działu samojezdnych maszyn żniwnych w koncernie Claas jest Thomas Spiering © Claas
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem