Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Nowy kombajn John Deere z rabatem 3-procentowym

Dodano: 28.08.2023
John Deere ogłosił promocję na swoje kombajny zbożowe serii T i S z roku modelowego 2024 roku
John Deere ogłosił promocję na kombajny zbożowe z roku modelowego 2024 roku. Wcześniejszy zakup zostanie nagrodzony rabatem © John Deere

John Deere ogłosił promocję na swoje kombajny zbożowe z roku modelowego 2024 roku. Zamawiając taką maszynę do 30 września 2023 r. otrzymamy rabat w wysokości 3%. Po tym terminie, upust będzie stopniowo zmniejszany. Planując zakup, warto więc się pośpieszyć i skorzystać z oferty zakupu w przedsezonie 2024.

Kombajn John Deere z czujnikiem HarvestLab tworzy mapy plonów białka, skrobi i tłuszczu

W roku 2007 w sieczkarniach samojezdnych John Deere pojawił się czujnik HarvestLab. Z czasem rozszerzono jego zastosowanie o wozy asenizacyjne. W 2023 r. w naszym kraju pracował już kombajn zbożowy doposażony w ten wyjątkowy skaner. Co on potrafi? Podczas pracy maszyny na bieżąco mierzy zawartość tego, co najistotniejsze w danym materiale. Przykładowo w pszenicy określa zawartość białka, w rzepaku tłuszczu, a w gnojowicy NPK.
Czytaj dalej

– Specjalna oferta nie ominie też spóźnialskich, jednak zaplanowanie przygotowania do przyszłorocznych zbiorów już teraz jest korzystniejsze. Pozbywamy się w ten sposób zaskoczeń, a przecież planowanie budżetu w czasach galopującej inflacji i strat wywołanych zmianami klimatycznymi to podstawa ubezpieczenia na przyszłość. Zachęcamy do kontaktu z dealerami – mówi Mateusz Janicki, Specjalista ds. Maszyn Żniwnych John Deere Polska.

Z wyświetlaczem G5Plus

John Deere informuje, że nabywcy nowych kombajnów znajdą w nich terminal z wyświetlaczem G5Plus CommandCenter. Ma on większy ekran od swojego poprzednika CommandCenter 4600.

Nowoczesny wyświetlacz ma aż 35% większą powierzchnię prezentacji danych. To kluczowy aspekt do podejmowania dobrych decyzji na podstawie analizy danych: zarówno tych szybkich decyzji, jak i długofalowych. Możliwa jest obsługa dualnego monitora – wyświetlacz G5Plus to po prostu wysoki poziom automatyzacji i skuteczne narzędzie pracy – dodaje Mateusz Janicki.

Pakiety do wyboru

Przyszli użytkownicy nowych kombajnów John Deere serii T i S z roku modelowego 2024 mogą otrzymać zaawansowaną licencje na AutoPath In-Field Data Sharing i Machine Sync. Co różni pakiety dla obydwu serii? – W przypadku serii S kupujący mogą liczyć na narzędzia do automatyzacji takie jak Active Yeld, a w przypadku serii T jest to m.in. Harvest Monitor – podaje John Deere.

John Deere informuje, że nabywcy nowych kombajnów znajdą w nich terminal z wyświetlaczem G5Plus CommandCenter.
W kombajnach John Deere z roku modelowego 2024 znajdzie się wyświetlacz G5Plus CommandCenter © John Deere

Kombajny John Deere serii S700 z roku modelowego 2024 wyposażane są w układ aktywnego oczyszczania powietrzem. Dzięki niemu czas czyszczenia silnika może zostać skrócony aż o 50%. – Lista udogodnień na tym się nie kończy: maszyny z silnikiem 13,5 l posiadają oś przystosowaną do montażu gąsienic. Można je zamontować samodzielnie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Efekty mówią same za siebie: to o 20% płynniejsza jazda, o 30% większa powierzchnia styku z podłożem oraz o 50% większa trwałość – informuje John Deere.

Rabat będzie się kurczył

Wspomniany w tytule artykułu rabat 3-procentowy, od 1 października do 31 grudnia 2023 r. będzie już zmniejszony i wyniesie 2%. Natomiast kupując kombajn w styczniu 2024 r. otrzymamy upust 1-procentowy.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy