Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Bela zielonki, która skradła show Zielonego Agro Show 2023

Dodano: 21.05.2023

Gwiazdą pokazu zbioru zielonek podczas Zielonego Agro Show 2023 została wyjątkowa bela zielonki. Można powiedzieć, że skradła show. Zaraz po opuszczeniu komory prasowania wyglądała jak przecięta wielkim nożem. Ruszyła lawina przypuszczeń, co mogło być powodem tego spektakularnego rozpadu.

Ten wyjątkowy podział beli podczas Zielonego Agro Show 2023 nie umknął naszej uwadze. Nową “funkcjonalnością” zaskoczyła wszystkich prasa zmiennokomorowa McHale V8 950. Nawet obecny na pokazach, doświadczony przedstawiciel irlandzkiego producenta, czegoś takiego jeszcze nie widział. Nic dziwnego, bo maszyny zielonkowe McHale uchodzą za jedne z najlepszych na świecie, a prasy są cenione przez ich użytkowników za wysoką jakość tworzonych bel.

Nie podejmujemy się wyjaśnienia przyczyn tego jednostkowego zdarzenia. Liczba teorii na ten temat zapewne równa jest liczbie osób się wypowiadających. Jeżeli ktoś miał taki przypadek, to prosimy o kontakt z redakcją.

Bela jak przecięta wielkim nożem (1)
Bela perfekcyjnie ukształtowana, ale i perfekcyjnie przecięta… © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (2)
Na oko podział wyniósł 2/3 do 1/3 © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (3)
Resztki siatki nie miały szans utrzymać w ryzach dużego ciężaru mokrej zielonki © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (4)
Takiego przypadku nie pamiętają najstarsi górale © Traktor24
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy