Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Bela zielonki, która skradła show Zielonego Agro Show 2023

Dodano: 21.05.2023

Gwiazdą pokazu zbioru zielonek podczas Zielonego Agro Show 2023 została wyjątkowa bela zielonki. Można powiedzieć, że skradła show. Zaraz po opuszczeniu komory prasowania wyglądała jak przecięta wielkim nożem. Ruszyła lawina przypuszczeń, co mogło być powodem tego spektakularnego rozpadu.

Ten wyjątkowy podział beli podczas Zielonego Agro Show 2023 nie umknął naszej uwadze. Nową “funkcjonalnością” zaskoczyła wszystkich prasa zmiennokomorowa McHale V8 950. Nawet obecny na pokazach, doświadczony przedstawiciel irlandzkiego producenta, czegoś takiego jeszcze nie widział. Nic dziwnego, bo maszyny zielonkowe McHale uchodzą za jedne z najlepszych na świecie, a prasy są cenione przez ich użytkowników za wysoką jakość tworzonych bel.

Nie podejmujemy się wyjaśnienia przyczyn tego jednostkowego zdarzenia. Liczba teorii na ten temat zapewne równa jest liczbie osób się wypowiadających. Jeżeli ktoś miał taki przypadek, to prosimy o kontakt z redakcją.

Bela jak przecięta wielkim nożem (1)
Bela perfekcyjnie ukształtowana, ale i perfekcyjnie przecięta… © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (2)
Na oko podział wyniósł 2/3 do 1/3 © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (3)
Resztki siatki nie miały szans utrzymać w ryzach dużego ciężaru mokrej zielonki © Traktor24
Bela jak przecięta wielkim nożem (4)
Takiego przypadku nie pamiętają najstarsi górale © Traktor24
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej? Tego sierpniowego dnia w Kombinacie Rolnym Kietrz dużo się działo Zbiór buraków kombajnem Holmer Terra Dos T3 Zbiór słonecznika z przystawką Geringhoff SunLite Horizon 30 Fendt wynajęty do ciężkiej pracy na 450 godzin Amazone Cobra skutecznie zrywa ścierniska