Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Leszek Weremczuk wiceprezesem PIGMiUR

Dodano: 02.04.2024
Michał Spaczyński (z lewej) i Leszek Weremczuk,  czyli były i obecny wiceprezes PIGMIUR fot. materiały prasowe
Michał Spaczyński (z lewej) i Leszek Weremczuk, czyli były i obecny wiceprezes PIGMIUR fot. materiały prasowe

Leszek Weremczuk został wiceprezesem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych – PIGMiUR. Członkowie Izby zaakceptowali jego kandydaturę podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków, które odbyło się w Toruniu 21 marca 2024 roku.

– Stanowisko Wiceprezesa Zarządu Dyrektora Zarządzającego to kolejne zawodowe wyzwanie Leszka Weremczuka, który od 3 lipca 2023 roku pełnił w Izbie funkcję dyrektora ds. rozwoju. Obecnie przejmie obowiązki Michała Spaczyńskiego, który po 19 latach pracy w Izbie zdecydował się na kontynuację swojej kariery zawodowej poza jej strukturami. Do jego głównych obowiązków należeć będzie bieżące zarządzanie działaniami Izby, w tym koordynowanie i zarządzeni największymi projektami, które realizuje Izba jakimi są wystawy AGRO SHOW w Bednarach i Zielone AGRO SHOW w Ułężu – czytamy w komunikacie prasowym PIGMiUR.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem