Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Najlepsi dealerzy New Holland 2023. Perkoz znowu ze Złotym Kłosem

Dodano: 14.02.2024
Nagrodę Złotego Kłosa otrzymała firma Perkoz. Na zdjęciu jej przedstawiciele wraz z Sean Lennon Vice President marki New Holland (drugi z prawej) i Federico Bellotto Business Director New Holland w Polsce (drugi z lewej) fot. materiały prasowe
Nagrodę Złotego Kłosa otrzymała firma Perkoz. Na zdjęciu jej przedstawiciele wraz z Sean Lennon, Vice Presidentem marki New Holland (drugi z prawej) i Federico Bellotto, Business Directorem New Holland w Polsce (trzeci z lewej) fot. materiały prasowe

Tegoroczna Gala Dealerów marki New Holland w Polsce była wyjątkowa, bo zeszłoroczna walka o fotel lidera w sprzedaży nowych ciągników trwała do samego końca. Zwycięstwo marki New Holland nie było tak oczywiste jak w latach poprzednich i dealerzy tego producenta musieli postarać się bardziej. Ostatecznie po raz piętnasty z rzędu wygrały traktory w kolorze niebieskim z logo kłosa. Którzy dealerzy okazali się najlepsi?

Sprzedaż ciągników nowych w styczniu 2024 roku

W styczniu 2024 r., w naszym kraju najczęściej rejestrowano traktory New Holland, Kubota i John Deere. Producenci z podium całego zeszłego roku pozostali więc identyczni, ale dwóch z nich zamieniło się miejscami. Pozytywnie zaskoczyła marka Solis, która znalazła się na czwartej pozycji zestawienia.
Czytaj dalej

Uroczyste spotkanie odbyło się na początku lutego 2024 r. w Warszawie. Rozpoczęła je konferencja, w której brali udział wszyscy dealerzy New Holland. Spotkanie swoją obecnością zaszczycił Sean Lennon, Vice President marki New Holland. Nie zabrakło również Federico Bellotto, Business Directora New Holland w Polsce. To oni podczas wieczornej gali wręczyli statuetki “ Kłosów” nagrodzonym dealerom.

Podsumowanie roku 2023

– Po raz kolejny przyznaliśmy statuetki „Kłosów” dla najlepszych Dealerów New Holland. Była to dla nas również okazja do szczegółowego podsumowania sprzedaży maszyn naszej marki w roku 2023. Doceniamy pracę, zaangażowanie i pasję naszych Dealerów oraz dobre wyniki, jakie wspólnie osiągnęliśmy. Na sukces składa się zazwyczaj wiele czynników, takich jak wieloletnie budowanie zaufania i słuchanie potrzeb Klientów. Ważna jest również motywacja, zgranie zespołu, duża elastyczność, skuteczne zarządzanie i rozwój w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej – czytamy w komunikacie prasowym.

Kto na podium?

Nagrodę główną w postaci statuetki Złotego Kłosa, za wyniki sprzedażowe uzyskane w roku 2023, zdobyła firma Perkoz. To już trzeci rok z rzędu, w którym firma ta okazała się najlepszym dealerem marki New Holland w Polsce. Miejsce drugie wywalczyła firma Agroskład, dla której to już 5 statuetka Kłosa. Na najniższym stopni tego podium stanęła firma Agros-Wrońscy.

Sean Lennon, Vice President marki New Holland fot, materiały prasowe
Sean Lennon, Vice President marki New Holland fot. materiały prasowe

Specjalną nagrodą Grand Prix za najwyższy udział w rynku w rejestracji nowych ciągników w Polsce w 2023 roku, wśród dealerów marki New Holland, otrzymała firma Agroskład.

W kategorii Działu Finansowania Fabrycznego CNH Capital za Najwyższą penetrację rynku 2023, wyróżniona została firma Primator Henryk Kraszewski.

Nagrodę za najwyższą Wartość Aktywowanych Finansowań 2023 trafiła do firmy Raitech, a za największą liczbę umów do firmy Rolserwis.

W kategorii Działu Serwisu New Holland 2023 przyznano: Złoty Klucz dla firmy Agros-Wrońscy, Srebrny Klucz dla firmy Primator Henryk Kraszewski oraz Brązowy Klucz dla firmy Agrohandel A. Plecety, I. Plecety.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem