Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Osadkowski z ultranowoczesnym punktem dealerskim New Holland

Dodano: 03.06.2024
Ultranowoczesne Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski znajduje się w Namysłowie fot, materiały prasowe
Ultranowoczesne Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski znajduje się w Namysłowie. To punkt dealerski New Holland fot, materiały prasowe

Takich obiektów w Europie wśród dealerów marki New Holland nie znajdziemy wiele. W naszym kraju może nim się poszczycić firma Osadkowski, która w tym roku oddała do użytku ultranowoczesne Centrum Obsługi Klienta w Namysłowie.

Mzuri Pro-Til 4Tx siał w glebę mokrą. Czy miało to sens?

Mzuri to już bardzo dobrze znana marka na rynku uprawy pasowej określanej również nazwą strip-till. W ostatnim czasie największą popularnością, z gamy maszyn tego producenta, cieszy się agregat przygotowany do wysiewu naraz 4 różnych materiałów. Sprawdziliśmy, jak Mzuri Pro-Til 4Tx poradził sobie w trudnych warunkach siewu w glebę ciężką i miejscami mokrą.
Czytaj dalej

Znajduje się ono w Namysłowie. Można tam zamówić dowolny sprzęt z palety maszyn rolniczych New Holland, w tym najnowsze modele ciągników, kombajnów, pras i sieczkarni samojezdnych. W ultranowoczesnym Centrum Obsługi Klienta imponująco prezentują się hale serwisowe. – Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych – czytamy w komunikacie prasowym.

Osadkowski postawił na ultranowoczesność

Inwestycja rozpoczęła się w sierpniu 2022 roku, a zakończona została pod koniec 2023 roku. Dlaczego powstałe Centrum Obsługi Klienta uznajemy za ultranowoczesne? Powodem jest zastosowana technologia budowy, która zaowocowała powstaniem niskoenergetycznego obiektu zasilanego odnawialnymi źródłami energii.

1,5 roku – 

tyle czasu zajęła budowa Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski. Znajduje się ono w Namysłowie przy ul. Oleśnickiej 19.

Oficjalne otwarcie Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski odbyło się w maju 2024 roku podczas Dnia Otwartego.

Podczas uroczystego otwarcia Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski, głos zabrałFederico Bellotto, Business Director New Holland w Polsce fot. materiały prasowe
Podczas uroczystego otwarcia Centrum Obsługi Klienta firmy Osadkowski, głos zabrałFederico Bellotto, Business Director New Holland w Polsce fot. materiały prasowe

Salon dealerski marki New Holland

– W wydarzeniu wzięli udział klienci, partnerzy i dostawcy firmy Osadkowski, a także przedstawiciele lokalnych władz oraz mediów. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowo powstałym oddziałem, w skład którego wchodzi salon dealerski marki New Holland, sklep z bogatym asortymentem środków do produkcji rolnej, komfortowa przestrzeń biurowa oraz część serwisowo-magazynowa – czytamy w komunikacie prasowym.

– Jesteśmy dumni z dynamicznego rozwoju naszej sieci dealerskiej w Polsce. Otwarcie nowego punktu w Namysłowie to dowód na zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości sprzętu rolniczego oraz wsparcia dla rolników na każdym etapie ich działalności. Współpraca z firmą Osadkowski pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów – dodaje Federico Bellotto, Business Director New Holland w Polsce.

Firma Osadkowski jest autoryzaowanym dealerem marki New Holland w Polsce fot. TRAKTOR24.pl
Firma Osadkowski jest autoryzaowanym dealerem marki New Holland w Polsce fot. TRAKTOR24.pl
W ultranowoczesnym Centrum Obsługi Klienta imponująco prezentują się hale serwisowe fot. TRAKTOR24.pl
W ultranowoczesnym Centrum Obsługi Klienta imponująco prezentują się hale serwisowe fot. TRAKTOR24.pl
Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT