Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Rolniczy John Deere będzie miał prezeskę

Dodano: 06.06.2023
John Deere prezeska Deanna Kovar
Deanna Kovar dorastała na farmie mlecznej w USA. W listopadzie 2023 r. zasiądzie w fotelu prezeski John Deere działu maszyn rolniczych © John Deere

Koncern John Deere słynie z planowania i znowu to się potwierdza. Już teraz ogłosił, że od listopada nastąpi zmiana na stanowisku prezesa działu maszyn rolniczych. Marka von Pentza zastąpi Deanna Kovar.

– Pozostałą część tego roku podatkowego, poza pełnieniem stałych obowiązków, Kovar spędzi na zapoznaniu się z nową rolą. Od 1 listopada przejmie całą odpowiedzialność za stanowisko prezeski John Deere działu Agricultural Machinery. W tym dniu Markwart von Pentz obejmie rolę doradcy dyrektora generalnego Johna C. Maya – czytamy w komunikacie prasowym.

Delta-T to wskaźnik ratujący opryskiwanie

Zanim rozpoczniemy opryskiwanie roślin powinniśmy zwracać uwagę na aktualną zależność pomiędzy temperaturą a wilgotnością powietrza. Jeżeli zlekceważymy mówiący o niej wskaźnik Delta-T, to oprysk będzie przypominał pracę metodą chybił-trafił. Jak nie dopisze nam szczęście, to cała droga chemia zadziała słabo lub nawet wcale.

Czytaj dalej

Ekspertka od rolnictwa cyfrowego

Deanna Kovar na poprzednim stanowisku odpowiadała za obszar rolnictwa precyzyjnego. Jej praca przyczyniła się do rozwoju firmy John Deere w przedsiębiorstwo rozwiązań cyfrowych, a nie tylko maszynowych.

– Obserwowanie wczesnego zaangażowania Marka w cyfryzację było ekscytujące. Naszym wspólnym celem zawsze było sprostanie złożonym potrzebom naszych rolników w zakresie cyfryzacji – mówi Deanna Kovar.

Z farmy mlecznej do fotela prezeski

W ostatnich latach Deana Kovar była kluczową osobą w zmianie strategii John Deere z dostawcy sprzętu w firmę technologiczną. Dorastała na farmie mlecznej w stanie Wisconsin w USA. W John Deere zatrudniona jest od 2000 roku. Na swojej ścieżce zawodowej pełniła funkcję liderki, blisko współpracowała z czterema regionami Johna Deere’a. Kluczowe role dotyczyły sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i rozwoju produktów. W minionych latach blisko współpracowała z Markiem von Pentzem. Jako Head of Europe przeniesie się wraz z rodziną do Mannheim – informuje John Deere.

– Jestem dumny z tego, co w ostatnich latach osiągnęliśmy jako John Deere w Europie, Afryce i Azji. To idealny moment na przekazanie pałeczki dalej i nie mógłbym wskazać lepszej następczyni niż Deanna – zapewnia Mark von Pentz.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej? Tego sierpniowego dnia w Kombinacie Rolnym Kietrz dużo się działo Zbiór buraków kombajnem Holmer Terra Dos T3 Zbiór słonecznika z przystawką Geringhoff SunLite Horizon 30 Fendt wynajęty do ciężkiej pracy na 450 godzin Amazone Cobra skutecznie zrywa ścierniska