Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Rolniczy John Deere będzie miał prezeskę

Dodano: 06.06.2023
John Deere prezeska Deanna Kovar
Deanna Kovar dorastała na farmie mlecznej w USA. W listopadzie 2023 r. zasiądzie w fotelu prezeski John Deere działu maszyn rolniczych © John Deere

Koncern John Deere słynie z planowania i znowu to się potwierdza. Już teraz ogłosił, że od listopada nastąpi zmiana na stanowisku prezesa działu maszyn rolniczych. Marka von Pentza zastąpi Deanna Kovar.

– Pozostałą część tego roku podatkowego, poza pełnieniem stałych obowiązków, Kovar spędzi na zapoznaniu się z nową rolą. Od 1 listopada przejmie całą odpowiedzialność za stanowisko prezeski John Deere działu Agricultural Machinery. W tym dniu Markwart von Pentz obejmie rolę doradcy dyrektora generalnego Johna C. Maya – czytamy w komunikacie prasowym.

Delta-T to wskaźnik ratujący opryskiwanie

Zanim rozpoczniemy opryskiwanie roślin powinniśmy zwracać uwagę na aktualną zależność pomiędzy temperaturą a wilgotnością powietrza. Jeżeli zlekceważymy mówiący o niej wskaźnik Delta-T, to oprysk będzie przypominał pracę metodą chybił-trafił. Jak nie dopisze nam szczęście, to cała droga chemia zadziała słabo lub nawet wcale.
Czytaj dalej

Ekspertka od rolnictwa cyfrowego

Deanna Kovar na poprzednim stanowisku odpowiadała za obszar rolnictwa precyzyjnego. Jej praca przyczyniła się do rozwoju firmy John Deere w przedsiębiorstwo rozwiązań cyfrowych, a nie tylko maszynowych.

– Obserwowanie wczesnego zaangażowania Marka w cyfryzację było ekscytujące. Naszym wspólnym celem zawsze było sprostanie złożonym potrzebom naszych rolników w zakresie cyfryzacji – mówi Deanna Kovar.

Z farmy mlecznej do fotela prezeski

W ostatnich latach Deana Kovar była kluczową osobą w zmianie strategii John Deere z dostawcy sprzętu w firmę technologiczną. Dorastała na farmie mlecznej w stanie Wisconsin w USA. W John Deere zatrudniona jest od 2000 roku. Na swojej ścieżce zawodowej pełniła funkcję liderki, blisko współpracowała z czterema regionami Johna Deere’a. Kluczowe role dotyczyły sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i rozwoju produktów. W minionych latach blisko współpracowała z Markiem von Pentzem. Jako Head of Europe przeniesie się wraz z rodziną do Mannheim – informuje John Deere.

– Jestem dumny z tego, co w ostatnich latach osiągnęliśmy jako John Deere w Europie, Afryce i Azji. To idealny moment na przekazanie pałeczki dalej i nie mógłbym wskazać lepszej następczyni niż Deanna – zapewnia Mark von Pentz.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy