Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Väderstad wprowadza na rynek nakładkę Marathon Edge 50/80 mm

Dodano: 18.04.2024
Vaderstad fot. mat. prasowe
Czym charakteryzuje się najnowsza nakładka Väderstad Marathon Edge 50/80 mm? fot. mat. prasowe

Czym charakteryzuje się najnowsza nakładka oferowana przez firmę Väderstad? Jakie są jej atuty? W jakich warunkach się sprawdzi?

Väderstad postanowił rozszerzyć swoją ofertę nakładek stosowanych w kultywatorach. Wszystko po to, by każdy klient miał większy wybór dostępnych elementów roboczych i mógł lepiej dostosować charakterystykę pracy do aktualnych warunków polowych.

Steyr 4120 Multi zaskakuje wygodnymi rozwiązaniami

Steyr 4120 Multi o mocy 117 KM to traktor mający sporo rozwiązań zapożyczonych z ciągników serii wyższych. Podczas naszego testu redakcyjnego zaskoczył nas wieloma ciekawymi rozwiązaniami, które ułatwiają pracę. W kabinie jest cicho a podłokietnik z dźwignią Multicontroller i joystickiem do obsługi ładowacza czołowego pozwalają pracować wygodnie i czerpać frajdę z jazdy.
Czytaj dalej

Väderstad Marathon Edge dla wymagających więcej

Väderstad oferuje trzy główne gamy nakładek dla swoich kultywatorów. Są to standardowe nakładki wysokiej jakości, nakładki Marathon o długiej żywotności oraz wzmocnione nakładki Marathon Edge.

Nowa nakładka Marathon Edge 50/80 mm 

będzie dostępna w sprzedaży od maja bieżącego roku.

– Nakładki Marathon Edge charakteryzują się cieńszym korpusem w porównaniu do nakładek Marathon. Poprawia  to zdolność zagłębiania się w glebę, co z kolei pozytywnie wpływa na utrzymanie głębokości w trudnych warunkach. Dlatego nakładki Marathon Edge są pierwszym wyborem w przypadku zębów wibrujących, takich jak w kultywatorze Swift 400-870, mówi Magnus Samuelsson, reprezentujący firmę Väderstad.

Väderstad z nową nakładką

Väderstad 2 fot. mat. prasowe
Nowa nakładka Marathon Edge 50/80 mm dzięki swojej cieńszej dolnej krawędzi na cięższych glebach ma wyciągać na powierzchnię gleby mniej brył fot. mat. prasowe

W tym roku Väderstad wprowadza nową nakładkę do serii Marathon Edge – Marathon Edge 50/80 mm. Jakie są jej możliwości?

3 – 

tyle rodzajów nakładek dla swoich kultywatorów proponuje firma Väderstad.

– Nowa nakładka Marathon Edge 50/80 mm oferuje ostrzejszą krawędź niż obecna Marathon Edge 80 mm, dzięki czemu może pracować głębiej przy zachowaniu zapotrzebowania na moc ciągnięcia. Lepiej zagłębia się w trudnych warunkach. Na cięższych glebach cieńsza dolna krawędź nakładki zmniejsza również ilość tworzonych brył – dodaje Samuelsson.

Nowa nakładka 50/80 mm Marathon Edge będzie dostępna w sprzedaży od maja 2024 roku.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy