Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Fendt Polska od stycznia 2023 ma nowego szefa

Dodano: 04.04.2023

Tomasz Szczęsny od stycznia 2023 roku jest szefem Fendt Polska. Zastąpił Pawła Olecha, który został prezesem zarządu Agravis Technik Polska. Panowie mają ze sobą częsty kontakt, bo Agravis Technik Polska jest dealerem marek Fendt i Valtra.

Tomasz Szczęsny, Business Manager Fendt Polska © Fendt
Tomasz Szczęsny, Business Manager Fendt Polska © Fendt

Obecny Business Manager Fendt Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży rolniczej. Pracował wcześniej w John Deere Polska jako Territory Manager, Dealer Development Manager i Sales Manager. Zarządzał działem sprzedaży i współpracował z siecią dilerską tej marki w Polsce. Ostatnio Tomasz Szczęsny zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w firmie Agrimasz.

W ostatnich 4 latach marka Fendt zbudowała solidny fundament do dalszego rozwoju sprzedaży, serwisu, obsługi posprzedażnej na rynku polskim. Nasza organizacja, a przede wszystkim silna sieć dilerska pokazują jak ważny dla marki Fendt jest rynek polski, gdzie firma się ulokowała, rozwija sieć dilerską, cały czas doskonali w kierunku jak najwyższych standardów obsługi, aby być jak najbliżej naszych klientów. Wystarczy wspomnieć, że od samego początku obecności marki Fendt w naszej ofercie mamy pełną gamę maszyn: ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, ładowarki teleskopowe, czyli pełne portfolio, aby odpowiadać na potrzeby klientów – mówi Tomasz Szczęsny, Business Manager Fendt Polska.

Paweł Olech jako prezes Agravis Technik Polska, można powiedzieć pozostał w bliskim kontakcie z koncernem AGCO, bo firma ta zajmuje się dystrybucją i serwisem marek Fendt i Valtra. Teren działania tego dilera jest pokaźny, bo zajmuje blisko ćwierć obszaru Polski.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy