Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Korekty wśród dealerów Valtra i Fendt

Dodano: 07.08.2023
Valtra_marka wchodząca w skłąd koncernu AGCO © Traktor24.pl
Firmy Przedsiębiorstwo Romanowski i Agroma Gorzów będą dealerami marek Valtra i Fendt do końca września 2023 r.  Na dotychczasowym obszarze ich działania już powoli pojawiają się przedstawiciele z firm: Agrotechnik, Chempest i Agravis Technik Polska © Traktor24.pl

Jeszcze do końca września 2023 r., firmy Przedsiębiorstwo Romanowski i Agroma Gorzów będą autoryzowanymi partnerami handlowymi marek Fendt i Valtra. Obszary ich działania zagospodarują 3 firmy: Agrotechnik, Chempest i Agravis Technik Polska.

Koncern AGCO będący właścicielem marek Fendt i Valtra dziękuje Przedsiębiorstwu Romanowski i Agromie Gorzów za dotychczasowe działania. Jednocześnie informuje, że do 30.09.2023 r. obie firmy pozostaną pełnoprawnymi partnerami handlowymi AGCO, zachowując wszelkie prawa i obowiązki wynikające z umów dystrybucyjnych.

Dzięki ciągnikowi Valtra kupili maszynę tańszą o 24 tysiące złotych

Czy warto kupić traktor o mocy 115 KM bogato doposażony w rozwiązania rolnictwa precyzyjnego? Przykład rolnika z Wielkopolski użytkującego ciągnik Valtra G115 Versu dobitnie pokazuje, że tak. Właściwie tyle razy tak, z iloma maszynami działającymi w standardzie ISOBUS będzie pracował. Na zakupie każdej z nich można oszczędzić 20-30 tys. zł.
Czytaj dalej

Agrotechnik zamiast Przedsiębiorstwa Romanowski

Firma Agrotechnik, będąca już dealerem marek Fendt, Valtra rozszerzy obszar działania o teren centralnej części woj. warmińsko–mazurskiego. Tym samym zastąpi na nim Przedsiębiorstwo Romanowski.

Agravis Technik Polska i Chempest zamiast Agromy Gorzów

Obszar obsługiwany przez firmę Agroma Gorzów zostanie przydzielony firmom Agravis Technik Polska i Chempest. To również obecni dealerzy firm Fendt i Valtra, którzy przy tej okazji urosną.

Agravis Technik Polska zastąpi Agromę Gorzów na terenie woj. lubuskiego i części dolnośląskiego. Części, bo południowo wschodni obszar powiatów Dolnego Śląska zostanie przypisany firmie Chempest.

Nowy teren wymaga inwestycji

– Każdy z wyżej wymienionych Partnerów Handlowych AGCO planuje dodatkowe inwestycje na nowych terenach działania. Firma Agrotechnik w kolejnym roku rozpocznie inwestycję związaną z budową nowego oddziału w Mrągowie, a Agravis Technik Polska przewiduje otwarcie nowego oddziału w powiecie gorzowskim lub jego okolicach. Dealer Chempest również zamierza rozwijać swoją firmę, zainwestuje w nowy oddział na dodatkowym terytorium – czytamy w komunikacie prasowym.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy