Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Targi Agrotech Kielce 2024 już niebawem

Dodano: 19.02.2024

Tegoroczna, już 29. edycja targów Agrotech nadciąga wielkimi krokami. Zapowiada się, iż wystawa w roku 2024 będzie dużo większa, niż w roku 2023. Jakie firmy przygotują tam swoje stoiska?

Targi odbędą się w weekend od 8 do 10 marca 2024 r., jak zwykle na terenie Targów Kielce. Stoiska wystawców zajmą wszystkie hale kieleckiego ośrodka oraz trzy dodatkowe, wybudowane specjalnie na ten cel.

Postawili na ciągnik McCormick X6.616 bo nie miał konkurencji

Znamy już powody, dla których rolnicy zdecydowali się na zakup traktora McCormick X6.616, pora więc sprawdzić, jakie są pierwsze wrażenia z jego użytkowania. Co się farmerom podoba w nowym nabytku, a co niekoniecznie?
Czytaj dalej

Agrotech – targi z przytupem

Targi Agrotech są reklamowane jako największa w kraju tego typu impreza organizowana pod dachem. Mało tego, ostatnie lata pokazują, iż obok targów Agro Show w Bednarach jest to druga największa impreza stworzona z myślą o sektorze rolniczym.

 

Prawie 70 tys. zwiedzających odwiedziło zeszłoroczną edycję targów Agrotech 2023 w Kielcach.

Skalę tych targów najlepiej oddają liczby. Tylko w zeszłym roku wydarzenie zgromadziło blisko 70 tys. zwiedzających. Mieli oni okazję obejrzeć wystawę przygotowaną przez 450 firm z 15 krajów, gdzie na 63 tys. metrów kwadratowych zaprezentowano najciekawsze rozwiązania i technologie skierowane do sektora rolniczego.

Powyższe dane liczbowe z pewnością robią wrażenie, a jakby tego było mało, organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie jeszcze większa.  

Mnogość wystawców z całego świata

Na takiej imprezie nie może zabraknąć największych producentów z kraju i ze świata. Wśród najważniejszych z nich będzie można zobaczyć maszyny m.in.: Case IH, New Holland, John Deere, Massey Ferguson, Fendt, Valtra, Deutz-Fahr, Kubota, Zetor, Landini, Farmtrac, Arbos, McCormick, Kuhn, Amazone, Horsch, czy Maschio Gaspardo.

Agrotech 2 fot. mat. prasowe
Tegoroczna edycja targów Agrotech 2024 w Kielcach zapowiada się imponująco fot. mat. prasowe

Krajowi producenci także będą szeroko reprezentowani. Swoje maszyny zaprezentują chociażby Agro-Masz, Bomet, Landstal, Mandam, Strumyk, Jar-Met, Bury, Krukowiak, czy Euromilk.

Nie zabraknie też firm nawozowych i środków ochrony roślin, m.in. od BASF, Timac Agro, Yara. Będzie oferta materiału siewnego, a także pasz dla zwierząt hodowlanych. 

Wystawa maszyn to nie wszystko

Oprócz prezentacji maszyn i rozwiązań rolniczych na targach będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu o Złoty Medal Targów Agrotech.

Ponadto odbędą się liczne konferencje i wykłady, w czasie których zwiedzający będą mogli pozyskać nową wiedzę, by móc nadążyć za najnowszymi technologiami oferowanym przez firmy.

Organizatorzy zadbali również o obecność influencerów, z którymi będzie można porozmawiać, przybić piątkę, czy zrobić zdjęcie.

Na targach Agrotech 2024 w Kielcach nie zabraknie także redakcji portalu Traktor24.pl, dlatego spodziewajcie się naszej obszernej relacji z tej imprezy.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem