Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Od teraz ciągniki i kombajny John Deere kupisz u Korbanka

Dodano: 14.12.2023

Z początkiem grudnia 2023 r.  do swojej szerokiej oferty produktowej dealer Korbanek wprowadził ciągniki oraz kombajny marki John Deere. Jest tylko jedno „ale”.

Perfekcyjny rozsiew nawozu na zakrętach. Amazone CurveControl to potrafi

Rozsiewanie nawozu na łukach i w czasie pokonywania zakrętów to wyzwanie dla klasycznego dwutarczowego rozsiewacza nawozów. Rozkład nawozu zostaje zachwiany i pozostają miejsca przenawożone i nienawożone, a przy granicach pola część granul ląduje poza nimi. Pomimo wyjątkowo zaawansowanego stopnia złożoności tego problemu inżynierom firmy Amazone udało się go rozwiązać. Poznajmy system CurveControl dostępny w rozsiewaczach tego producenta.
Czytaj dalej

Na samym wstępie należy zaznaczyć, iż mowa w tym wypadku o używanych ciągnikach i maszynach John Deere. Jak doszło do tak nieoczekiwanego ruchu ze strony firmy Korbanek?

Korbanek wchodzi w sprzedaż John Deere

Firma Korbanek znana jest rolnikom z posiadania w swojej ofercie maszyn wielu producentów. Warto wspomnieć chociażby o takich markach jak Bergmann, Berthoud, Monosem, McHale czy chociażby Gregoire Besson.

130 KM – 

taką mocą dysponował najmocniejszy ciągnik marki Arbos oferowany dotychczas przez firmę Korbanek, co dla wielu rolników było wartością niewystarczającą.

W przeszłości w ofercie znajdowały się także maszyny marki Fendt oraz Massey Ferguson. Obecnie jednak ich miejsce zajęły ciągniki Arbos i kombajny Rostselmash.

Jak dowiadujemy się komunikatu prasowego, Korbanek od dwóch lat rozwija współpracę z firmą Fricke Polska w rejonie działania firmy Fricke obejmującym północno-wschodnią część Polski w zakresie sprzedaży maszyn marki Bergmann. Warto wspomnieć, iż Fricke jest dealerem maszyn i ciągników marki John Deere na tym obszarze.

Od 1 grudnia 2023 roku firma Korbanek oferuje używane ciągniki i kombajny marki John Deere, które objęte są fabryczną gwarancją © TRAKTOR24.pl

Od 1 grudnia 2023 roku firmy Korbanek i Fricke rozszerzyły współpracę o sprzedaż przez Korbanka używanych ciągników i kombajnów marki John Deere objętych fabryczną gwarancją.

Duże ciągniki ponownie w ofercie Korbanka

Dotychczas oferowane przez Korbanka ciągniki marki Arbos mogły dysponować mocą do 130 KM, co dla wielu rolników mogło wydawać się wartością niewystarczającą.

Co więcej, oznaczało to, iż dealer często nie mógł zaoferować swoim klientom ciągnika mogącego współpracować z wymagającym sprzętem, który często jest sprzedawany rolnikom.

Wejście w sprzedaż używanych ciągników oraz kombajnów John Deere ma zatem wypełnić tę lukę w ofercie dealera.

Na tą chwilę na internetowej stronie Korbanka znajdziemy wystawione na sprzedaż dwa egzemplarze ciągników John Deere – modele 6R 195 oraz 6R 250.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Horsch Maestro 6 TX. Zobacz jak pracuje Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT