Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Targi Agrotech 2024 w Kielcach startują w najbliższy piątek

Dodano: 07.03.2024
Targi Agrotech 2024 w Kielcach potrwają od 8 do 10 marca © TRAKTOR24.pl
Targi Agrotech 2024 w Kielcach potrwają od 8 do 10 marca © TRAKTOR24.pl

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 29. edycja targów Agrotech w Kielcach. Impreza odbędzie się na terenie Targów Kielce i potrwa przez cały weekend od 8 do 10 marca 2024 r.

Jaka będzie nadchodząca edycja targów Agrotech 2024? Ilu wystawców przygotuje swoje stoiska? Ile hal wystawienniczych zostanie oddanych do użytku wystawców? Sprawdźmy to.

Polska premiera Valtry serii S na targach Agrotech 2024 w Kielcach

Na nadchodzącej edycji targów rolniczych Agrotech 2024 w Kielcach Valtra zaprezentuje swój flagowy ciągnik z serii S, który światową premierę miał kilka miesięcy temu na targach Agritechnica. Co jeszcze na kieleckiej wystawie pokaże fiński producent?
Czytaj dalej

Targi Agrotech 2024 z rozmachem

Aby ukazać skalę wystawy rolniczej Agrotech w Kielcach najłatwiej będzie nam posłużyć się liczbami. Zeszłoroczna edycja została odwiedzona przez prawie 70 tys. zwiedzających, którzy mogli oglądać stoiska przygotowane przez 450 wystawców z piętnastu krajów.

Równie imponująco zapowiada się tegoroczna edycja, bowiem swoją obecność na ten moment potwierdziło 490 firm z siedemnastu krajów. Na równocześnie odbywających się targach Las Expo mają pojawić się zaś 42 firmy.

490 – 

tylu wystawców z 17 krajów na ten moment potwierdziło swoją obecność na tegorocznej edycji targów Agrotech w Kielcach.

Na potrzeby targów przygotowane zostały wszystkie 7 hal stałych, a także 3 hale namiotowe oraz teren zewnętrzny wokół hal.

Mnogość wystawców

Nie sposób wymienić tutaj wszystkich wystawców, ale możemy przynajmniej wspomnieć o kilku najważniejszych z nich. Spośród krajowych producentów swoje maszyny i rozwiązania zaprezentują m.in. Mandam, Unia, SaMASZ, Mzuri, Krukowiak, Agro-Masz, Bury, Batyra, BIN, Bomet, Dramiński, Emmarol, Hydro-Masz, Landstal, Namyslo, Winkler, Rolmako,  czy Woprol.

Spośród zagranicznych wystawców należy wspomnieć m.in. o Amazone, APV, Claas, Horsch, Joskin, Kuhn, Krone, Kioti, Kubota, Tehnos, TAFE, Sky Agriculture, Same Deutz-Fahr, McCormick, Massey Ferguson, Vantage Polska, Valtra, Zetor, Manitou, Lovol czy Landini.

Informacje orgzanizacyjne

Targi Agrotech w Kielcach potrwają od piątku 8 marca do niedzieli 10 marca i otwarte będą dla zwiedzających od godziny 9 do 17 w sobotę oraz niedzielę, a w piątek od 10 do 17.

Za normalny bilet wstępu należało będzie zapłacić 15 zł, a za bilet ulgowy 10 zł. Cena biletu parkingowego dla samochodu osobowego została ustalona na poziomie 30 zł.

Na targach nie zabraknie także naszej redakcji, dlatego jeśli nie będziecie mogli osobiście odwiedzić Kielc, to nie macie czego żałować. Będziemy bowiem na bieżąco relacjonować całe wydarzenie, a ponadto na naszym portalu zaprezentujemy najciekawsze naszym zdaniem maszyny i rozwiązania prezentowane na wystawie.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem