Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Targi Agritechnica 2023. To była rolniczo-techniczna uczta

Dodano: 17.11.2023

Wiadomo nie od dzisiaj, że targi Agritechnica zawsze zaspokajały największy głód pasjonatów techniki rolniczej. Agritechnica 2023 poszła jednak o krok dalej oferując “smaczne przystawki” i pokazując dobitnie możliwości rolnictwa przyszłości. Nie ma już ono nic wspólnego z mechanizacją rolnictwa, o której można było mówić w XX wieku. Skok technologiczny w tej branży jest już tak znaczący, że nazwa technika rolnicza stała się zbyt wąskim określeniem.

Przedstawiamy fotorelację z targów Agritechnica 2023 będącą namiastką potencjału maszyn i technologii zaprezentowanych w niemieckim Hanowerze. Kolejne informacje skupione na poszczególnych rozwiązaniach pokazanych podczas tej największej na świecie wystawy techniki rolniczej, będziemy publikować w najbliższych tygodniach. Targi Agritechnica 2023 w obiektywie TRAKTOR24.pl poniżej.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Siewnik Lemken Solitair DT. Zobacz jak pracuje Test Steyr 4120 Multi. Zobacz jak pracuje Ciągnik autonomiczny AgXeed. Zobacz jak pracuje Zbiór kukurydzy na kiszonkę z czujnikiem HarvestLab 3000 Traktorowy majstersztyk ukryty w ciągniku Fendt 209 F Vario Profi+ Deutz-Fahr 5 Keyline. Zobacz jak pracuje Film z testu kombajnu Deutz-Fahr C6305 TS Wyjątkowy Ursus. Imponuje trakcją i mocą Test Steyr Absolut 6280 CVT Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy