Partner serwisu: Trelleborg_Wheels

Targi Agritechnica 2023. To była rolniczo-techniczna uczta

Dodano: 17.11.2023

Wiadomo nie od dzisiaj, że targi Agritechnica zawsze zaspokajały największy głód pasjonatów techniki rolniczej. Agritechnica 2023 poszła jednak o krok dalej oferując “smaczne przystawki” i pokazując dobitnie możliwości rolnictwa przyszłości. Nie ma już ono nic wspólnego z mechanizacją rolnictwa, o której można było mówić w XX wieku. Skok technologiczny w tej branży jest już tak znaczący, że nazwa technika rolnicza stała się zbyt wąskim określeniem.

Przedstawiamy fotorelację z targów Agritechnica 2023 będącą namiastką potencjału maszyn i technologii zaprezentowanych w niemieckim Hanowerze. Kolejne informacje skupione na poszczególnych rozwiązaniach pokazanych podczas tej największej na świecie wystawy techniki rolniczej, będziemy publikować w najbliższych tygodniach. Targi Agritechnica 2023 w obiektywie TRAKTOR24.pl poniżej.

Drukuj artykuł: print

Filmy @traktor24

Wszystkie >
Test przystawki Emmarol EMH 4. W słoneczniku i kukurydzy Kupił nowe opony Trelleborg i napełnił je cieczą McCormick X5.120 w teście redakcyjnym Fendt plus Samson równa się wydajne nawożenie pofermentem Ile mocy potrzebuje 3-metrowy kultywator do głębokiej uprawy bezorkowej? Tego sierpniowego dnia w Kombinacie Rolnym Kietrz dużo się działo Zbiór buraków kombajnem Holmer Terra Dos T3 Zbiór słonecznika z przystawką Geringhoff SunLite Horizon 30 Fendt wynajęty do ciężkiej pracy na 450 godzin Amazone Cobra skutecznie zrywa ścierniska